Chceš zmeniť svoju budúcnosť?

Svoje gény nezmeníš, zdedil si ich. Čo je však dôležitejšie, môžeš zmeniť svoje krátkodobé aj dlhodobé návyky. A tie sú pre tvoju budúcnosť rozhodujúce.
Zisti viac o Výzve

Čo je FitHero Výzva?

FitHero Výzva je komplexný návod, ktorý ti krok za krokom pomôže so zmenou nesprávnych návykov na tie správne. Doslova ti pomôže zmeniť vlastnú budúcnosť.
Gény nezmeníš, ale tie nerozhodujú

Gény nezmeníš. Jednoducho si ich zdedil. Možno by si chcel byť vyšší, viac opálený, menej priberať, mať modré oči alebo nebyť blond. S niektorými vecami sa však musíš zmieriť. Sú dané a ty ich tak ľahko nezmeníš.

Čo však ovplyvniť môžeš, je to ako sa cítiš, či si zdravý, ako vyzeráš, či máš silu prekonávať každodenné prekážky, akú máš náladu... Gény ovplyvňujú to kým budeš a ako sa budeš mať len z 30%. Naštastie.

Rozhodujúca je zmena každodenných návykov

O zvyšných 70% rozhoduješ len ty sám. Svojimi každodennými návykmi v oblastiach, ktoré tvoria väčšinu tvojho dňa. Ak staré zlé návyky - zlozvyky, postupne nahradíš novými lepšími návykmi, máš šancu vytvoriť pre seba a aj pre svoje okolie lepšiu budúcnosť.

Prečo vytváraš budúcnosť aj pre svoje okolie? Práve preto, že ako okolie ovplyvňuje teba, tak aj ty, svojím vlastným príkladom, ovplyvňuješ okolie. Ak chceš niečo zmeniť, začni jendnoducho od seba.

Zmeň svoje návyky, zmeníš svoju budúcnosť

Nie, nie je to osud, ktorý rozhoduje o tvojej budúcnosti. Nie sú to tak celkom ani gény. Si to len ty sám a tvoje dobré a zlé rozhodnutia. Minulosť už zmeniť nemôžeš. Môžeš však už dnes začať formovať svoju budúcnosť a budúcnosť ľudí, na ktorých ti záleží. Zmeníš svoje návyky?

Je to pre každého?

Pri vytváraní FitHero Výzvy sme sa niekoľkokrát zamýsľali nad tým ako aplikáciu pripraviť tak, aby pomohla čo najväčšiemu počtu ľudí. Napriek tomu však musíme priznať, že nepomôže každému.
Používanie FitHero Výzvy je nutné podrobne konzultovať s lekárom u ľudí, ktorým bolo diagnostikované závažné ochorenie, užívajú pravidelne lieky alebo sa nemôžu vôbec alebo iba obmedzene hýbať. Pre ostatných je z rôznych dôvodov FitHero Výzva viac než vhodná.
Nemôžem cvičiť
Tréning neznamená pohyb. Tréning samotný tvorí len veľmi malú časť celkového pohybu. Vo FitHero Výzve nájdeš návod ako na pohyb a ostatné oblasti bez tréningu a v prípade, že budeš do budúcna chcieť/môcť môžeš svoje návyky doplniť aj o tréning.
Nikdy som necvičil
Predtým ako sa pustíš do FitHero Výzvy, odporúčame ti s fyzioterapeutom vyriešiť tvoje dysbalancie, mobilitu a stabilitu a zvládnuť základné pohybové vzory. Ak si fyzioterapeuta nemôžeš dovoliť, môžeš sa pohybové vzory na vlastné riziko naučiť sám. Ostatné podmienky sú bez priameho kontaktu s odborníkom nesplniteľné.
Zvládam základy
Zvládnutie základných pohybových vzorov je predpokladom pre vstupné testy. Na základe nich určíme tvoju úroveň schopností a podľa nej ti odporučíme vhodný tréningový program.
Mám vlastný plán
Perfektné. Stačí, keď vo vstupnom dotazníku vyplníš, ktoré dni trénuješ a podľa nich ti prispôsobíme zmenu ostatných návykov. Na tréningové dni previažeme tiež výživové odporúčania, regeneráciu a životný štýl.
Trénujem s trénerom
Podobne ako v predchádzajúcom prípade. Stačí, keď si vo vstupnom dotazníku vyplníš dni, ktoré trénuješ s trénerom. My ti tréning pripomienime a nastavíme v súvislosti s ním ostatné dôležité návyky. S trénerom ich môžeš navyše konzultovať a analyzovať ich plnenie. Spoločne tak odhalíte možné príčiny prípadnej stagnácie alebo pomalšieho pokroku.
Chcem FitHero plán
Ak si osobného trénera z akéhokoľvek dôvodu nemôžeš dovoliť a nemáš čas ani chuť chodiť na skupinové lekcie, pripravili sme pre teba plnohodnotné tréningové plány. Pomocou nich zlepších svoj aeróbny a kondičný základ, ale aj silu a vytrvalosť.

Spĺňam základné požiadavky?

FitHero Výzva je takmer pre každého, ale nie úplne pre všetkých. Na to, aby si ju plnohodnotne využil, musíš spĺňať aspoň základné požiadavky.
Používanie FitHero Výzvy konzultuj so svojím lekárom
Predtým ako sa pustíš do FitHero Výzvy, over si či je pre teba bezpečná.
Ako Výzva funguje?
Zdravie
Nebolo mi diagnostikované závažné ochorenie, neberiem pravidelne lieky
Pohyb
Môžem sa hýbať, zvládam aspoň kratšie prechádzky
Tréning
Mám zvládnuté dysbalancie, mobilitu, stabilitu a základné pohybové vzory (ber do úvahy v prípade, že chceš trénovať podľa FitHero programov)
Čas
Mám aspoň pár hodín denne čas na seba, svoju rodinu a priateľov
Chuť
Chcem sa zmeniť, lebo verím, že viem zmeniť svoju budúcnosť
Vytrvalosť
Idem do Výzvy naplno a spravím všetko pre to, aby som vydržal

Ako to vlastné celé funguje?

Jednoducho, krok za krokom, bez pochybností

Vytvorenie účtu

Založenie účtu vo FitHero Výzve trvá len minútku. Zadáš svoj e-mail a my ti obratom pošleme dočasné heslo. Potom sa už stačí len prihlásiť. Po prihlásení ti odporúčame zmeniť si systémom vygenerované heslo.

Zoznámenie a vstupný dotazník

Po krátkom zoznámení sa s aplikáciou ťa čaká vyplnenie vstupného dotazníku. Dotazník nám pomôže individualizovať tvoj plán zmeny návykov na maximum. Je zložený z viacerých častí, ktorých vyplnenie ti zaberie približne 15 - 30 min.

Odporúčania

Po vyplnení dotazníku si ihneď môžeš pozrieť niekoľko tipov a odporúčaní, ktoré ti uľahčia zmenu návykov. Na základe nich si vyberieš vhodný výživový a pohybový plán. Pohybový plán si môžeš vybrať bez tréningu, vrátane individuálneho tréningu alebo s FitHero plánom.

Môj plán

Na základe odporúčaní a podľa vlastných cieľov si nastavíš plán zmeny návykov. Pri jeho vytváraní automaticky zohľadníme všetky vo vstupnom dotazníku vyplnené údaje. Okrem denných a dlhodobých úloh ti v rámci plánu ponúkneme tiež nutričný rozbor jedál a porcií. Úlohy ti zároveň budeme pravidelne zasielať na e-mail.

Chceš byť zdravší, výkonnejší, dobre vyzerať a skvele sa cítiť?

Zmeň svoje návyky, zmeníš svoju budúcnosť
Vytvoriť účet zadarmo
Môj plán

Mať plán je základom každej zmeny, aj zmeny návykov

Vo FitHero Výzve nájdeš kompletný návod, ktorý ťa krok za krokom prevedie zmenou návykov.
Čo plán obsahuje?
Úlohy na každý deň
Vieš presne čo máš robiť, kedy to máš robiť a hlavne ako. Stačí iba chcieť.
Vyhodnotenie
Zistíš, kde robíš chyby, ako sa posunieš ďalej a čo ti robí najväčšie problémy.

Dnešný plán

Úlohy na dnes zoradené podľa priority alebo kategórie

Dlhodobý plán

Úlohy, na ktorých splnenie máš viac ako jeden deň

Riešenie úloh

Plnenie úloh podľa inštrukcií v presne stanovenom čase

Porcie a jedlá

Rozbor živín na deň rozdelený podľa makroživín

Odporúčania

Individualizované odporúčania a tipy pre ďalší postup

Nastavenia plánu

Nastavenie dlhodobého plánu pre zmenu nesprávnych návykov

FitHero plán zohľadňuje tvoje potreby

Každý plán zložený z výživy, pohybu, regenerácie a úloh pre životný štýl obsahuje úlohy vybrané na základe individuálnych potrieb jednotlivca zistených vo vstupnom dotazníku.
Funguje to úplne jednoducho
Nastavenie plánu
Úlohy aj do emailu

Úlohy sa viažu na prehľadný obsah

Aby si presne vedel čo máš robiť a ako to máš robiť. Jednoducho všetko potrebné nájdeš na jednom mieste.
Ako FitHero obsah vyzerá?
Cvičenia
Aktivity
Tréningy
Tréningové
plány
Potraviny
Recepty
Dokumenty
Články
Obľúbené
položky

Obsah je skutočne
prehľadný
,vieš v ňom ľahko vyhľadávať a pridávať si obľúbené položky.

Pre tých, ktorí chcú vedieť viac

Základné, ale aj podrobné informácie

Každá úloha či už denná alebo dlhodobá je naviazaná na stručný obsah, ktorý jasne vysvetľuje ako ju máš splniť. Niekomu však tieto informácie nestačia a nechce vedieť len ako, ale aj prečo by to mal urobiť. Ak si rovnako zvedavý ako my, môžeš si tieto informácie prečítať v prehľadne spracovaných elektronických dokumentoch v Knižnici. Tá zatiaľ obsahuje 13 elektronických knižiek. Ďalších desať pripravujeme.
Toxíny a detoxikácia
Výživa buniek
Trávenie a vstrebávanie
Voda a pitný režim
Makroživiny
Mikroživiny
Intolerancia a diéta
Základné pohybové vzory
Rozohriatie, rozcvička, strečing
FitHero Pevné základy
FitHero Do formy
Pretrénovanie a regenerácia
Vytvoriť účet zadarmo

Plnenie úloh analyzujeme a meriame tvoj pokrok

Nestačí mať iba zoznam úloh. Potrebné je si aj zapisovať ich denné plnenie. A následne ho z dlhodobého hľadiska vyhodnocovať. Zmena návykov neprichádza zo dňa na deň. Všetko má svoj čas. A spravidla si nepamätáme ani to čo sme robili včera.
Štatistiky majú svoj význam
Zapisovanie štatistík berie väčšina z nás ako otravnú nutnosť. Je však vedecky dokázané, že ľudia, ktorí si zapisujú štatistiky, dosahujú lepšie výsledky ako tí, ktorí nie. Jednoducho vedia zanalyzovať, kde sa nachádzajú a čo musia zlepšiť, aby sa posunuli.
Ich hodnota je nevyčísliteľná
Denné zapisovanie plnenia úloh ti zaberie len pár minút. Zápis mier, váh a výkonnosti raz mesačne nebude o nič náročnejší. Čas, ktorý zápisu venuješ za to rozhodne stojí. Získaš totiž štatistiky, ktorých hodnota je nevyčísliteľná.

Vo FitHero Výzve nebudeš nikdy sám

Uzavretá Facebook komunita
Mať plán je skvelé. Plniť ho ešte lepšie. Čo však v prípade, že narazíš na problém a nevieš ako ďalej? Vtedy je dobré mať sa na koho obrátiť. Najlepšie na ľudí, ktorí podobný problém už prekonali. Vyrieš svoje problémy v komunite ľudí, ktorí podobne ako ty menia svoje návyky.
E-mailová podpora 24/7
Potrebuješ odbornú radu alebo len nevieš prísť na to ako niektoré služby fungujú? Chceš sa spýtať na obsah, pomôcť nám s jeho aktualizáciou alebo si našiel chybu a chceš, aby sme ju čo najrýchlejšie odstránili? Sme tu pre teba a pomáhame ti denne riešiť problémy.
špecializované programy a analýza videa

K členstvu Výzva PLUS navyše získaš

Silová príprava pre beh
90-dňový tréningový program vytvorený v spolupráci s Doc. Pupišom, šéftrénerom Slovenského atletického zväzu.
Do plaviek za 8 týždňov
60-dňový intenzívny tréningový program zameraný na rýchlu zmenu telesnej kompozície a spaľovanie podkožného aj viscelárneho tuku.
Analýza videa
Analýza videa zameraná na posúdenie zvládania základných pohybových vzorov a pokročilých cvičení. Súčasťou je komentár k technike a upozornenie na chyby a nedostatky.

Ešte raz. Čo všetko ťa vo Výzve čaká

Predstavenie aplikácie

Vstupný dotazník

Odporúčania

Nastavenia plánu

Denné úlohy

Dlhodobé úlohy

Porcie a jedlá

Zapisovanie úloh

E-mail s úlohami

E-mail s vyhodnotením

Vyhodnocovanie plnenia

Vyhodnocovanie pokroku

Databáza obsahu

Prehľadné vyhľadávanie

Obľúbené položky

639 videocvičení

Aktivity a výdaj energie

140 tréningov

15 tréningových plánov

Viac ako 800 potravín

Viac ako 150 receptov

Výživový rozbor dňa

Články

Knižnica s dokumentami

Čítačka dokumentov

Tréningová aplikácia

Štatistiky

Individuálne nastavenia

Plnenie úloh

Uzavretá komunita

Špeciálne programy*

Analýza videa*

Podpora 24/7

* Dostupné iba pre FitHero Výzva PLUS
A čo cena?
Koľko to bežne stojí

Za vstupné meranie, tréningový plán, jedálniček a meranie pokroku bežne zaplatíš viac ako 150 € mesačne. Osobné profesionálne služby vo všetkých oblastiach (výživa, pohyb, tréning, regenerácia, životný štýl) ťa budú stáť ďaleko viac...

A FitHero Výzva?

Testovaciu verziu aplikácie FitHero Výzva si môžeš vyskúšať zadarmo alebo si môžeš kúpiť jedno z členstiev. Ani v prípade kúpy plateného členstva nič neriskuješ. Vďaka garancii vrátenia peňazí môžeš požiadať o zrušenie členstva a vrátenie uhradenej sumy bez udania dôvodu. Začni už dnes pracovať na svojej budúcnosti!
Členstvo na 1 mesiac
€15,99
FitHero Výzva
24/7 podpora
Kúpiť členstvo
Členstvo na skúšku
Zadarmo
Časť obsahu FitHero Výzva
E-mailová podpora
Vytvoriť účet
Ročné členstvo Výzva PLUS
€129
FitHero Výzva
Špeciálne programy
Analýza videa
24/7 podpora
Kúpiť členstvo

Pridaj sa k stovkám nadšených užívateľov

Možno práve tvoj úspešný príbeh za krátky čas zverejníme
Peter H.
Mne osobne aj našim testerom sa aplikácia páči. Vyskúšaš ju aj ty?
Zuzana B.
Páči sa mi, že aj účet zadarmo ponúka množstvo free obsahu, ktorý nie je navyše, ale môžem ho každý deň používať. A páčia sa mi jednoduché recepty.
Tomáš K.
Chalani z FitHero ma pozvali do prvého kola testovania aplikácie. Napriek tomu, že išlo o test, všetko perfektne fungovalo. V používaní aplikácie pokračujem.
Katka V.
Jedným slovom, skvelé. Som veľmi rada, že aj na Slovensku vznikajú svetové aplikácie.
Pavel H.
manager
Program som vyskúšal len náhodou. Je to zaujímavá Výzva. Učí základné pravidlá a navyše ich prispôsobuje pre každého. Konečne som sa zorientoval v spleti rôznych názorov. Páči sa mi tiež to, že obsah je priebežne aktualizovaný a pribúdajú hlavne elektronické dokumenty.
Prijmi Výzvu aj ty!

Zmeníš svoju budúcnosť? Rozhodnutie je len v tvojich rukách.

FitHero Výzva ti ponúka kompletný návod ako zmeniť svoje návyky. Neváhaj a začni so zmenou návykov už dnes. Zmeň svoje návyky, zmeníš svoju budúcnosť!
Vytvoriť účet zadarmo