FitHero zmenil naše životy. Pomôže zmeniť aj ten tvoj

Pri zrode projektu sme netušili, aká dlhá cesta nás čaká. Dnes vieme, že sme stále iba na začiatku. Ale aj to, že práca na tomto projekte nás neskutočne baví.
Zisti o nás viac
O nás Tím Partneri Kontakty Projekty Máš otázku?

Milujeme technológie a zdravý životný štýl

Vo FitHero sme spojili naše dlhoročné skúsenosti z marketingu a technológií so zdravým životným štýlom. Vytvorili sme tak jednoduchú aplikáciu s prehľadne spracovaným obsahom, ktorá ťa krok za krokom prevedie základmi zdravšieho života a zmenou návykov.
Sme marketéri s dlhoročnými skúsenosťami
Milujeme svoju prácu a každý deň sa v nej zdokonaľujeme. Vyvíjame aplikácie a obsah tak, aby bol čo najjednoduchší na pochopenie, ľahko sa ovládal a pomáhal ti plniť ciele.
Sme profesionálni vysokoškolski vzdelaní tréneri
Milujeme svoju prácu a každý deň sa vzdelávame, aby sme ti mohli poskytnúť tie najlepšie informácie pre zdravý a prirodzený pohyb bez zranení.

Kto stojí za FitHero

Chceš sa ku nám pridať?
Daj nám o sebe vedieť

Partneri, ktorí nás podporujú

Spolupracoval som predovšetkým na príprave špecializovaného programu pre podporu bežcov. Páči sa mi, čo FitHero robí a som rád, že im môžem v tejto misii byť oporou.
doc. PaedDr. Martin Pupiš, PhD.
Šéftréner SAZ

Kto prevádzkuje FitHero a ako nás kontaktovať?

FitHero na Slovensku prevádzkuje spoločnosť nWave s.r.o, Michalská 1372/9, 811 03 Bratislava. Identifikačné číslo 44 083 785 a IČ DPH SK 202 261 7201.

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., vložka číslo 52156/B.

Máš otázku?
Všeobecné informácie
Problémy s funkčnosťou
Platby a faktúry
Problémy s obsahom

Naše projekty

FitHero nie je jediným projektom, na ktorom pracujeme. Našou snahou je postupne poskytnúť kvalitné nástroje a služby pre celý segment zdravého životného štýlu. Pripravili sme niekoľko projektov zameraných na rôzne cieľové skupiny.

Zmeň svoje návyky, zmeníš svoju budúcnosť

Všetko pre vaše zdravie a kondíciu na jednom mieste