FitHero Výzva

Jednoduchá webová aplikácia, ktorá ti pomôže zmeniť tvoju budúcnosť

Obsah aplikácie Galéria Ako to funguje Referencie Často kladené otázky

Čo obsahuje aplikácia?

FitHero Výzvu sme ako webovú aplikáciu vytvorili tak, aby ti maximálne uľahčila zmenu návykov. Zároveň sme tiež mysleli na to, aby ti denne jej používanie "zabralo" len niekoľko minút času. Čas je najcennejšia komodita, ktorú dnes máme, preto ním rozhodne neplytváme.

V aplikácii nájdeš niekoľko nástrojov, ktoré ťa prevedú zmenou základných návykov a pomôžu ti zlepšiť tvoju budúcnosť. Sú pripravené tak, aby ti poskytli všetky dôležité informácie, neustále ťa motivovali, vyhodnocovali tvoje snaženie a sprevádzali ťa na každom kroku tvojej zmeny.

Ako aplikácia vyzerá?
Môj plán
Sa stane tvojím osobným TO-DO listom. Nájdeš v ňom všetky dôležité úlohy na každý deň. Zároveň ich v pláne budeš aj vyhodnocovať.
Knižnica
Obsahuje prehľadné dokumenty s vyhľadávaním a databázou. Dozvieš sa v nich všetky podstatné informácie potrebné pre plnenie úloh.
Obsah
V tejto časti nájdeš konkrétne video cviky, športové aktivity, tréningy, tréningovú aplikáciu, tréningové plány, potraviny aj recepty.
Profil a štatistiky
Ti pomôžu s vyhodnocovaním tvojho úsilia a celkovej zmeny základných návykov. Získaš tak prehľad o tom, v čom si dobrý a čo musíš zlepšiť.

Prehľadne spracovaný obsah,ktorý
šetrí tvoj čas
, a zároveň
ťa motivuje k výsledkom

Názory našich prvých používateľov

"Neverila som, že to môže byť tak jednoduché"

FitHero aplikácia je prepracovaná, a zároveň jednoduchá. Máte pocit, že je to len pár položiek, ale každá je premyslená a nabitá obsahom. Všetko sa ľahko ovláda. Pochopila som to na prvýkrát.
Eva K.
Prekvapila ma hlavne užívateľská príjemnosť. Obsah, ktorý v daný deň potrebujem je vždy veľmi ľahko dohladateľný. Každá úloha je napojená na konkrétne kapitoly, obsah, cviky, tréningy.
Róbert K.
Páči sa mi, že si nemusím nič inštalovať. Pozriem sa do emailu, viem čo mám daný deň robiť. Nové úlohy sú úplne navrchu, tie čo mi robia problémy sú hneď pod nimi. Jednoduchšie to už nemôže byť.
Martina Z.
Vyskúšala som už desiatky aplikácií na cvičenie. Každej niečo chýbalo. Vo FitHero aplikácii zatiaľ nie sú štatistiky, ale podľa slov tvorcu, pracuje sa nich. Počkám si, pretože zatiaľ nemám pripomienky.
Jitka P.
Vytvoriť účet zadarmo

Často kladené otázky

Napíš nám
Nenašiel si odpoveď na svoju otázku?
Pošli nám správu
Je potrebné aplikáciu inštalovať?
Aplikáciu nie je potrebné inštalovať. Jedná sa o webovú aplikáciu s členskou zónou. Obsah celej aplikácie je prístupný odkiaľkoľvek, stačí ti len prístup na intnernet. Aplikácia je zatiaľ optimalizovaná pre desktopové pc, notebooky a tablety. Pracujeme však aj na mobilnej verzii aplikácie.
Je tréningová aplikácia spustiteľná iba na počítači alebo aj na telefóne?
Tréningová aplikácia je prispôsobená pre rôzne typy zariadení. Tréning si tak môžeš, s určitými obmedzeniami vyplývajúcimi z operačného systému zariadení, prehrať ako na počítači, tak na notebooku, tablete a telefóne. Na mobilných zariadeniach nie je možné prehrávať video. Stopky a ďalšie funkcie aplikácie sú však pre telefón prispôsobené. Z tohto dôvodu ti odporúčame prvé tréningy odcvičiť s tréningovou aplikáciou na počítači alebo notebooku. Po zvládnutí tréningu môžeš prejsť na ich prehrávanie bez videí na mobilných zariadeniach.
Kúpil som si členstvo alebo program. Kde nájdem faktúru?
Všetky objednávky spolu s faktúrami nájdeš pod svojím profilom v časti Objednávky. Členstvo si môžeš predĺžiť v sekcii Členstvo. Na tomto mieste ho môžeš samozrejme aj zrušiť.
Chcel by som navrhnúť nové funkcie. Našiel som chybu v obsahu alebo funkcii aplikácie. Na koho sa mám obrátiť?
Stačí, ak nám napíšeš e-mail alebo správu na Facebooku. Každý dobrý nápad samozrejme odmeníme. Rovnako nám napíš tiež v prípade, že natrafíš na chybu alebo nezrovnalosť. Či už v obsahu alebo vo funkciách aplikácie. Nahlásenie chyby odmeníme rovnako ako návrh novej funkcie.